אני משפיען / יוצר תוכן

1. הירשם לאתר בלחיצת כפתור ובחינם

יוצרי תוכן? חושבים שאתם יכולים להשפיע על קהל העוקבים שלכם? לראשונה בישראל לא משנה מה גודל החשבון ומה מספר העוקבים באפשרותכם להירשם לאתר ולהתחיל לקבל הצעות לקמפיינים ולהרוויח!

מחקרים מראים ש'ננו משפיענים' (בעלי מספר עוקבים בין 200 עד 10,000) הם בעלי השפעה משמעותית יותר על קהל העוקבים והחברים שלהם, לכן גם אם אתם בעלי חשבון אינסטגרם, טיקטוק, ערוץ יו טיוב, עמוד מעריצים בפייסבוק עם למעלה מ 200 עוקבים באפשרותכם להירשם לאתר כבר עכשיו ולהתחיל להרוויח בגדול!

2. חבר את הרשתות שלך וקבע מחיר לכל פעילות

חבר את הרשתות שלך לאתר בלחיצה כפתור, קבע את המחיר שלך למגוון פעילויות שהאתר מציע בכל אחת מהרשתות והופע מיידית במרקט פלייס של האתר.
ללא תשלום וללא צורך בכרטיס אשראי כלל.

3. קבל הצעות לקמפיינים

קבלו הצעות לקמפיינים ישירות לוואטסאפ בכל תחום עניין ובכל סגנון חיים במחיר שהגדרתם או השתתפו במכרזים וסיגרו עם הלקוח מחיר אונליין דרך המערכת החכמה של האתר!

4. שתף ופרסם את העבודה בלחיצת כפתור

בעזרת הסימולציה האינטראקטיבית של המערכת תוכל לפרסם פוסט כאשר הלקוח מאשר אותו מראש והוא 100% מרוצה מהתוצאה בין אם זה פוסט תמונה, וידאו, פיד, סטורי, רילס או בכלל טיקטוק או יו טיוב. נתוני המעורבות בפוסט יתעדכנו ויתפרסמו אונליין באתר ויופיעו בלוח בקרת הקמפיין שלך.

5. קבלת תשלום

קבלת תשלום ישירות לארנק הדיגיטלי שלך באתר
דרכו תוכל להנפיק דוחות ולמשוך כספים ישירות לחשבון הבנק שלך.

6. ביטחון מלא לכספך

האתר מהווה "גוף מפקח" על העסקאות שלך באתר ועל קמפיינים בהם אתה משתתף. במקרה של אי תשלום מצד הלקוח על עבודה שביצעת צוות האתר ידאג לטפל בנושא עבורך.

הצטרף עכשיו